Aöf 3 ders sınav giriş belgeleri yayınlandı mı? Aöf üç ders sınavı ne zaman?

Açık öğretim fakültesi 3 ders sınavı ne zaman yapılacak? Aöf için bu hafta 3 ders sınavı yapılacak. Peki aöf 3 ders sınav giriş belgeleri yayınlandı mı? Aöf 3 ders sınav yerleri belli oldumu?

Aöf için bu sene yapılacak olan aöf 3 ders sınavı tarihi 27 Temmuz Cumartesi olarak belirlenmişti. Yani bu hafta sonu 3 ders sınavına girmeye hak kazanan öğrenciler sınav belgelerini çıkarttırıp sınava girecekler. Bununla beraber aöf 3 ders sınav giriş belgeleri yayınlandımı? Ve aöf 3 ders sınav yerleri belli oldumu? 22 Temmuz itibariyle açıklanacak olan sınav giriş yerleri şuanda yayınlanmaya başladı.

aöf 3 ders sınav giriş belgesi açıklandımı

Aöf 3 ders sınavı nedir?

Peki aöf 3 ders sınavı nedir sorusuna gelecek olursak. Açık öğretim fakültesi bölümlerinde okuyan ve mezuniyeti için 3 tane dersi kalan öğrenciler bu sınava girmeye hak kazanabileceklerdi. Aöf bölümlerinde öğrenim gören ve mezun olabilmek için en fazla 3 dersiniz varsa bu sınava girebiliyorsunuz. Yani mezuniyetiniz için 2 yada tek dersiniz kaldıysa da yine aöf 3 ders sınavına girebiliyorsunuz. Geçtiğimiz aylarda sınav merkezi ilini belirleyen öğrenciler seçtikleri sınav merkezinin bulunduğu ildeki okullarda bu hafta sonu aöf 3 ders sınavına girecekler.

Aöf 3 ders sınav giriş belgesi nereden alınacak?

Bu hafta sonu yapılacak olan aöf 3 ders sınav giriş belgeleri yayınlandı ve bu sınava girmeye hak kazanan öğrenciler https://aof.anadolu.edu.tr adresine girererek oradan “Öğrenci Otomasyonu” linkine tıklayarak bilgileriyle öğrenci otomasyonuna giriş yaptıktan sonra “Sınav İşlermleri” sekmesinden “Sınav Giriş Belgesi” ne tıklayarak aöf 3 ders sınav giriş belgesine ulaşabilirler. Yada ilinizde bulunan açık öğretim fakültesi bürolarından sınav giriş belgenizi çıkarttırailirsiniz.

You may also like...

arasındaki farklar

Kapı seçimi yaparken lake kapı ve amerikan kapı arasında kaldıysanız şimdiki yazımızda farklarını öğrenecek. Ve lake kapı mı amerikan kapımı tercih etmeniz gerektiğine kendi kullanım şeklinize ve durumunuza göre cevap verebileceksiniz..

犀利士Cialis 進口壯陽藥

男性決定厚顏無恥並且給女性服用飲料或食物的情況下。無論哪種情況,女性都可以在犀利士身上找到自己。這些人將超越限制只是為了滿足他們的好奇心。以同樣的方式,讓犀利士遠離女性是不切實際的。