Farklı dekorasyon fikirleri

Birbirinden ilginç ve farklı dekorasyon fikirlerini sizler için derledik. Bu yazımızda görsellik ve kullanış açısından diğer dekorasyonlardan farklı tasarım dekorasyon fikirlerini paylaşacağız.

-Çocuk odası ve genç odası için tasarlanmış farklı bir dekorasyon fikri. Oda içersinde araba şeklinde bir yatak. Bu klasik araçla gezmesi bile apayrı zevkli ve güzel iken, o aracın içersinde hayallere dalıp uyumak bambaşka bir duygu olsa gerek.

– İlginç bir banyo dekorasyon fikri. Mağara içersinde bir duş keyfi. Fikri bile insana huzur veriyor. Böyle bir yerde duş almak hayal edilemez birşey .

-Çocuk ve genç odası olarak tasarlanmış yatak ve kitaplık bir arada dekorasyon fikri. Kitaplarla iç içe bir uyku keyfi. Aynı zamanda kitap okuma köşesi olarakta kullanılabilir bir dekosayon fikri.

-İnci şeklinde bir farklı yatak dekorasyonu fikri . Işıl ışıl bir inci içersinde uyumak. Kulağa hoş geliyor değilmi. O ortamda uyumanın keyfiyse apayrı güzel olmalı.

-Priz için hazırlanmış muhteşem bir kapak fikri. Priz görüntüsünden çok minik bir dekoratif kapak.

Ev dekorasyonu için farklı ve daha fazla fikir edinmek için “En güzel ev dekorasyon fikirleri ve ev tasarım fikirleri” yazımıza da gözatabilirsiniz.