Banyo fayansı seçerken nelere dikkat edilmeli

Banyoda fayans seçimi:

Banyo tadilatında ilk olarak fayanslar gelmektedir. Banyo fayansı seçiminde şuanda duvarlarda parlak renkler oldukca kullanışlı ve banyoyu canlı göstermeye katkı sağlamaktadır. Zemindeyse mat fayanslar kullanmak zeminin kaygan olmaması için en büyük avantajdır.

Fayanslarda renk ve desen bakımından oldukça geniş bir yelpaze yer almaktadır. Son zamanlarda mermer desenli fayanslar oldukca sık kullanılan tercihler arasındadır.

banyoda fayans seçerken dikkat edilecekler

Ve fayans seçimi yaparken dekor çıtaları ve dekor fayanslarıda karşımıza çıkmaktadır. Örneğin dekor fayansı olarak seçeceğiniz fayansın koyu rengi yada tam tersi açık rengi seçilebilir. Dekor fayansı döşerken dekor çıtalarıda banyonuza şıklık katacaktır.Dekor çıtalarını dekor fayansınız iki tarafına koyarak şık ve güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Örneğin klozet arkasına dekor çıtası ve dekor fayansınızdan döşeyerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Banyo tadilatınızda fayans seçiminiz bittiyse banyo için dolap seçimi yazımızda sizin için fikir verici olabilir.

You may also like...

arasındaki farklar

Kapı seçimi yaparken lake kapı ve amerikan kapı arasında kaldıysanız şimdiki yazımızda farklarını öğrenecek. Ve lake kapı mı amerikan kapımı tercih etmeniz gerektiğine kendi kullanım şeklinize ve durumunuza göre cevap verebileceksiniz..

犀利士Cialis 進口壯陽藥

男性決定厚顏無恥並且給女性服用飲料或食物的情況下。無論哪種情況,女性都可以在犀利士身上找到自己。這些人將超越限制只是為了滿足他們的好奇心。以同樣的方式,讓犀利士遠離女性是不切實際的。