Klozet seçimi ve asma klozet, gömme rezervuar

Klozet seçimi:

Banyoda klozet seçimi için artık modern modeller oldukça fazladır. Bunlar arasında en çok dikkat çeken klozetler asma klozet olarak nitelendirilen havada duran duvara montajlanan klozetlerdir. Havada durmalarından dolayı klozetin alt kısmının temizliğide oldukca kolay olmakta ve banyoya şık bir görünüm katmaktadır.

asma klozet modeli

Teknolojinin ilerlemesiyle klozetlerde bile yenilikler gelmektedir. Bunlardan biride gömme rezervuardır. Burdaki amaç klozetin su deposu duvar içine alınması ve dışarda çıkıntı bir halde gözükmemesidir. Duvarda sadece duavara gömülü bir vaziyette sifon basma düğmesi bulunmaktadır. Buda banyonuzu oldukça şık göstermeye yardımcı nolacak diğer noktadır.

Klozet seçiminden sonra kapak seçiminde de frenli yavaş kapanan klozet kapakları da bulunmatadır ve son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Klozet kapağını kapattığınızda birden çarpmasını istemiyorsanız frenli yavaş kapanan klozet kapağınız tercih edebilirisiniz.

You may also like...

arasındaki farklar

Kapı seçimi yaparken lake kapı ve amerikan kapı arasında kaldıysanız şimdiki yazımızda farklarını öğrenecek. Ve lake kapı mı amerikan kapımı tercih etmeniz gerektiğine kendi kullanım şeklinize ve durumunuza göre cevap verebileceksiniz..

犀利士Cialis 進口壯陽藥

男性決定厚顏無恥並且給女性服用飲料或食物的情況下。無論哪種情況,女性都可以在犀利士身上找到自己。這些人將超越限制只是為了滿足他們的好奇心。以同樣的方式,讓犀利士遠離女性是不切實際的。